Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku

NASZE SUKCESY

 

 NASZE SUKCESY -
rok szkolny 2017/2018

 

 

SPORTOWE:

 

* Szkolna drużyna sportowa chłopców przeszła do drugiego etapu w Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej.

Chłopcy grali w składzie: Jakub Pyłko kl.VIa, Michał Spaliński kl.VIa, Michał Spaliński kl.VIa, Karol Grygoruk kl.VIa, Mateusz Szarkowski kl.VIa, Oliwier Kotowicz kl.VIa, Daniel Kalinowski kl.VIa, Bartosz Korycki kl.VIa, Bartosz Matejczyk VIb

 

* Uczeń kl. VIIa Kacper Polecki zdobył 8 miejsce w Biegach Przełajowych w Białymstoku.

 

 

 NASZE SUKCESY -
rok szkolny 2016/2017

MUZYCZNE:

*KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDA MALUCHA"

- Amelia Smuczyńska, opiekun: pani Sylwia Jabłońska

 

*SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W PODLASKIM FORUM TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 Z dumą i radością informujemy, że nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie za występ w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Udział brali uczniowie z klas: IIIa, IIIb, IIIc i IId. Do występu uczniów przygotowały: p. Marta Piskowska, p. Sylwia Jabłońska oraz p. Elżbieta Kuźmica.
Serdecznie Gratulujemy!!!


*XI EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI "ODPOWIE CI WIATR"

Nagrody otrzymali:

Magda Citko, kl. IIa
Antonina Smaczny, kl. IIa

wyróżnienie:

Adrianna Piontkowska, kl. IIc

 

*FESTIWAL PIEŚNI LEGIONOWEJ I PATRIOTYCZNEJ, KONKURS MIĘDZYSZKOLNY „RADUJE SIĘ SERCE, RADUJE SIĘ DUSZA…”

 

II miejsce w kategorii: Kameralne zespoły wokalne/chóry

Zespół Wokalny „Siódemka” (kl. IId, IIIa, IIIc)

Dyrygent: p. Sylwia Jabłońska

 

*SZKOLNY KONKURS „WIATRAKOWIZJA”


I miejsce – Amelia Smuczyńska, kl. IIIc

II miejsce - karol Brut, kl. IIIb

 

Wyróżnienie:

Julia Nierodzik, Weronika Michniewicz,


PLASTYCZNE:

*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "ŻEGNAJ ZIMO - WITAJ WIOSNO"

  • nagroda- Jakub Miluski- opiekun S. Jabłońska
  • wyróżnienie- Aleksandra Bancerek- opiekun E. Kuźmicka

*WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE, TWOJE, NASZE CHRZEŚCIJAŃSTWO ODZWIERCIEDLENIEM BOŻEJ PRAWDY W CODZIENNYM ŻYCIU”

Kategoria II (etap I-III) przyznano nagrody:

  • II miejsce - Aleksandra Plewkiewicz i Kinga Kozłowska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku
  • III miejsce - Oliwia Anszczak, Martyna Rybicka, Amelia Kalinowska, Kornelia Nosewicz, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku

 Kategoria III (etap IV-VI) przyznano nagrody:

  • I miejsce - Piotr Gołaszewski, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku
  • III miejsce - Kornelia Rogowska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku
  • III miejsce - Weronika Chołodowska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja


*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA OJCZYZNA - MÓJ DOM"

  • III miejsce - Joanna Sokół, Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku, opiekun: p. Marta Piskowska

Wyróżnienia:

  • Bartosz Krasnopolski, kl.I, opiekun: p. Agnieszka Pawluczenia
  • Amanda Grabowska, kl.I, opiekun: p. Agnieszka Pawluczenia
  • Marcel Butkiewicz, kl.I, opiekun: p. Agnieszka Pawluczenia

 

*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "EKO – SZOPKA PODLASKA"

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.
Nagrodzone  i wyróżnione dzieci:

 Piotr Matukiewicz, Weronika Kacynel, Amelia Cwalińska, Piotr Gołaszewski, Magdalena Tymińska, Martyna Rybicka, Maria Brzęś, Natalia Hećman, Mateusz Szarkowski, Błażej Bobowik, Aleksandra Baranowska, Michał Czerech, Ewa Minta, Natalia Poźniak.

 

*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O RÓŻAŃCU

I miejsce – Maciej Romanowski IVb


*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO - LITERACKIEGO "BAJECZKA - KSIĄŻECZKA"

 

Klasy I-III

I miejsce -  Laura Moczulska SP nr 7 w Białymstoku „Laura”

 

Klasy IV-VI

II miejsce -  Błażej Bobowik SP nr 7 w Białymstoku „ Wakacje z psem, czyli Buldziak podbija Kołobrzeg”

 

*MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „WIOSENNY KWIAT”

III  miejsce – Amanda Grabowska, kl.I

Wyróżnienia:

- Maja Dapkun

- Krzysztof Żuk

- Marcel Butkiewicz

 

 

*MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „BOŻONARODZENIOWA POCZTÓWKA”

 

II miejsce – Marcel Butkiewicz, kl.I

III miejsce – Michał Iwaniuk, kl.I

III miejsce – Krzysztof Żuk, kl.I

 

Wyróżnienia:

- Edwin Holewa, kl.I

- Sebastian Zakrzewski, kl.I

- Amanda Grabowska, kl.I

 

 

*WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „W TAJEMNICZYM ŚWIECIE KSIĄŻEK”

 

Wyróżnienie:

- Laura Moczulska, kl. IIb

 

 

*OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY (RELIGIJNY)

 

Wyróżnienie:

 

Piotr Gołaszewski, kl. VIa, opiekun: K. Bystrek


POLONISTYCZNE:

*WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO "CIEKAWE ZAKOŃCZENIE NOWEJ BAJECZKI"

Laureatami konkursu zostali:

IIImiejsce- Jakub Markowski z klasy IIc, ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku

 

Wyróżnienia otrzymują:

   1. Weronika Michniewicz z klasy IIIc, ze Szkoły Postawowej nr 7 w Białymstoku

   2. Zofia Wołczyńska z klasy IIIc, ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku

   3. Julia Nierodzik z klasy IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku

 

*WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO "Chodzi mi o to aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa"

Nagrody otrzymali:

1. Błażej Bobowik kl.5b -  I miejsce

2. Tomasz Bagiński kl.5b - III miejsce


*WYNIKI IV MIEJSKIEGO KONKURSU KULTURY JĘZYKA POLSKIEGO:

Nagrody otrzymali:

1. Błażej Bobowik kl.5b -  V miejsce, opiekun: p.B.Jurgielewicz


*WYNIKI XVI MIEJSKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO (klasy IV-VI):

Nagrody otrzymali:

1. Piotr Gołaszewski kl.6b -  V miejsce , opiekun: p.B.Jurgielewicz

 

 

*WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KRASOMÓWCZEGO "LEGENDY NASZEGO REGIONU"

II miejsce - Błażej Bobowik SP nr 7 w Białymstoku, opiekun p.Bogusław Jurgielewicz

 

wyróżnienia:

Amelia Kuźma SP nr 7 w Białymstoku, opiekun p.Bogusław Jurgielewicz

 

*SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 12 maja w bibliotece odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Wzięli w niej udział uczniowie klas II i III, wyłonieni w drodze klasowych eliminacji. Poziom tegorocznych uczestników był bardzo wysoki. Komisja konkursowa w składzie: p.Bożena Major, p.Małgorzata Smalkowska i p.Karolina Rutkowska, przyznała nagrody:

I miejsce-Paulinka Wróblewska kl.2a,
II miejsce-Ula Sawczuk kl.2a,
III miejsce-Michał Zaborowski kl.2d.

Wyróżnienia otrzymali:
Janek Radziszewski-Chańko kl.2b,
Piotr Kropiwnicki kl.3a
Weronika Michniewicz kl.3c.


*SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY (klasy I-III)

I miejsce – Laura Schulz, kl.IIa

II miejsce – Ignacy Koniuch, kl.IIc


*SZKOLNY KONKURS „BEZBŁĘDNA RODZINA”

I miejsce – Weronika i Joanna Kondrackie, kl. IVb


*SZKOLNY KONKURS „MISTRZ ORTOGRAFII” (klasy IV-VI):

I miejsce – Błażej Bobowik, kl. Vb

II miejsce – Piotr Gołaszewski, kl. VIa


JĘZYKOWE:

*SUKCES NASZEJ UCZENNICY W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "Holidays Postcard":

- II miejsce - Kornelia Rogowska kl. IVb, opiekun: p.A. Mikulska-Półtorak


*KONKURS "ICONS OF PODLASIE"

   Z radością informujemy, że nasza uczennica Weronika Kacynel z kl. IVb zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Językowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr.14 w Bałymstoku, tworząc projekt koszulki - pamiątki z Podlasia. Opiekun: p. Anna Mikulska-Półtorak.
Gratulujemy pomysłowości!

*KONKURS RECYTATORSKI "ENGLISH POEMS & NURSERY RHYMES"

Wyróżnienie: Gabriel Łojewski, kl. IIc

 


MATEMATYCZNE:

 

*WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO "KANGUR"

 

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017 :


-  kategoria Żaczek:

   1. Sebastian Korycki kl.IIa - bardzo dobry
   2. Bartosz Truszkowski kl.IIa - bardzo dobry
   3. Urszula Sawczuk kl.IIa - wyróżniony
   4. Rafał Kruszewski kl.IIb - wyróżniony
   5. Alicja Bobryk kl.IIc - wyróżniony
   6. Julian Cipielewski kl.IIb - wyróżniony
   7. Gabriel Łojewski kl.IIc - wyróżniony
   8. Gabriel Gonczaruk kl.IIa - wyróżniony

-  kategoria Maluch - klasa trzecia:

   1. Sebastian Sulima kl.IIIc - wyróżniony
   2. Stanisław Świstak kl.IIIb - wyróżniony
   3. Michalina Michniewicz kl.IIIc - wyróżniony

-  kategoria Maluch - klasa czwarta:

   1. Maciej Romanowski kl.IVb - wyróżniony 

-  kategoria Beniamin - klasa piąta:

   1. Szymon Szugzda kl.V - wyróżniony 

-  kategoria Beniamin - klasa szósta:

   1. Amelia Grudzińska kl.VIa - wyróżniony


Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym Uczniom oraz Opiekunom!

 

 

 *SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "LIGA ZADANIOWA"


Klasy IV:

I miejsce - Wojciek Sokoł, kl. IVa

II miejsce - Maciej Romanowski, kl. IVb

III miejsce - Weronika Kacynel, kl. IVb


 

Klasy V:

I miejsce - Szymon Szugzda, kl. Va

II miejsce - Błażej Bobowik, kl. Vb

III miejsce - Maria Klejna, kl. Vb

 


Klasy VI:

I miejsce - Piotr Gołaszeski, kl. VIa

II miejsce -Paweł Harasim, kl. VIb

III miejsce -Dawid Pawełek, kl. VIa


SPORTOWE:

 * Szkolna drużyna sportowa dziewcząt przeszła do półfinałów w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej.

Dziewczyny grały w składzie: Dąbrowska Małgorzata kl.VIa, Karwowski Victoria kl.VIa, Żamojda Klaudia kl.VIa, Wiktoria Stulgis kl.VIa, Marta Kwiatkowska kl.VIb, Weronika Antonowicz kl.VIb, Gabriela Oleksza kl.VIa, Martyna Birycka kl.VIa, Hanna Grochowska kl.VIa, Natalia Łuba kl.Vb.

 

* Szkolna drużyna sportowa chłopców przeszła do ćwierćfinałów w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej.

Chłopcy grali w składzie: Jakub Pyłko kl.Va, Michał Spaliński kl.Va, Adrian Pochodowicz kl.Va, Filip Butkiewicz kl.VIa, Piotr Gołaszewski kla.Va, Miłosiewicz Dawid kl.VIa, Paczóski Kamil kl.VIa, Kondraciuk Filip kl.VIb, Kostin Gracjan kl.VIb.

 W dniu 13.10.2016r. szkolna drużyna piłki nożnej chłopców przeszła do ćwierćfinału wygrywając po zaciętej walce z drużyną z SP nr 45 - 3:2.

KOŃCOWE MIEJSCA:

dziewczęta – 5 miejsce

chłopcy – 5 miejsce

* Szkolna drużyna chłopców i dziewcząt brała udział w drużynowych biegach przełajowych. 

Skład drużyn: Ola Baranowska, Natalia Poźniak, Beata Citko, Gabriela Czyżewska, Małgorzata Dąbrowska, Weronika Kacynel, Maria Klejna, Victoria Karwowski, Amelia Kuźma, Wiktoria Stulgis, Wiktoria Żakiewicz, Julia Żemierowska
Bartek Danilczuk, Kamil Kochanowski, Filip Kondraciuk, Kacper Kotowicz, Oliwier Kotowicz, Piotr Matukiewicz, Kamil Paczóski, Jakub Pyłko, Michał Spaliński, Szczepan Szarkowski.

KOŃCOWE MIEJSCA:

dziewczęta – 17 miejsce

chłopcy – 20 miejsce

* Szkolna drużyna chłopców brała udział w sztafetowych biegach przełajowych

KOŃCOWE MIEJSCE: 11 miejsce

 

* Szkolna drużyna dziewcząt i chłopców brała udział w zawodach w badmintonie

KOŃCOWE MIEJSCA:

dziewczęta – 9 miejsce

chłopcy – 7 miejsce

* Sukces naszych uczniów w Strzeleckich Mistrzostwach Szkół Podstawowych organizowane przez UKS "KALIBER"

Naszą szkołę reprezentowali : Amelia Grudzińska, Victoria Karwowski, Daria Blusiewicz, Piotr Olechno, Bartosz Danilczuk oraz Gracjan Kostin. Dziewczęta drużynowo zajęły V miejsce, a chłopcy VI. Amelia Grudzińska indywidualnie "wystrzelała" sobie IV miejsce. Opiekun: p.Katarzyna Jaworska.

 

* Szkolna drużyna dziewcząt i chłopców brała udział w zawodach w unihokeju

KOŃCOWE MIEJSCA:

dziewczęta – 7 miejsce

chłopcy – 13 miejsce

 

* Szkolna drużyna dziewcząt i chłopców brała udział w zawodach w pływaniu

KOŃCOWE MIEJSCA:

dziewczęta – 5 miejsce

chłopcy – 10 miejsce


*SUKCES SZKOLNYCH DRUŻYN KL.I-III W ZAWODACH SPORTOWYCH "OLIMPIJKA"

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie z klas I -III wywalczyli II miejsce w Białymstoku w Międzyszkolnych Zawodach Sportowych "Olimpijka".

 

*SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W STRZELECKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 26 kwietnia 2017r. odbyły się STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH organizowane przez UKS "KALIBER". Naszą szkołę reprezentowali : Amelia Grudzińska, Victoria Karwowski, Daria Blusiewicz, Piotr Olechno, Bartosz Danilczuk oraz Gracjan Kostin. Dziewczęta drużynowo zajęły V miejsce, a chłopcy VI. Amelia Grudzińska indywidualnie "wystrzelała" sobie IV miejsce. Do zawodów uczniów przygotowała p.Katarzyna Jaworska. Serdecznie gratulujemy!


*WYNIKI XI MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU BADMINTONA "PIERWSZY KROK"

 

Dnia 27 maja w naszej szkole odbył się XI Turniej Badmintona „PIERWSZY KROK”. Wzięli w nim udział uczniowie SP 7, SP 19, SP 21 i SP 34.


Kategoria I  dziewczęta:
I miejsce – Amelia Smuczyńska SP nr 7


Kategoria I chłopcy:

I miejsce – Karol Brut SP nr 7


Kategoria II  dziewczęta:

I miejsce – Maria Brzęś SP nr 7

II miejsce –  Weronika Kondracka SP nr 7

III miejsce – Julia Żemierowska SP nr 7


Kategoria II chłopcy:

II miejsce – Szczepan Szarkowski SP nr 7

III miejsce – Maciej Romanowski SP nr 7


DRUŻYNA:

I miejsce – SP nr 7


 

*FINAŁ IGRZYSK WOJEWÓDZKICH W LEKKIEJ ATLETYCE 2017

Z radością informujemy o kolejnym sportowym sukcesie naszych uczniów. 
Dnia 8 czerwca 2017r. odbył się Finał Igrzysk Wojewódzkich LA 2017.

Nasi uczniowie wywalczyli poszczególne miejsca:

 

* Kamil Paczóski, kl. VIa - 3. miejsce w biegu przez płotki 200m 

* Małgorzata Dąbrowska, kl.VIa - 11. miejsce w pchnięciu kulą

* Piotr Gołaszewski, kl. VIa - 11. miejsce w biegu na 1000m


LAUREACI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, KTÓRZY PRZESZLI DO ETAPU REJONOWEGO:

MATEMATYKA - ETAP WOJEWÓDZKI
1.Piotr Gołaszewski
Nauczyciel przygotowujący: p. Bożena Kania

INFORMATYKA:
1.Jan Bubela
Nauczyciel przygotowujący: p. Tomasz Walesiuk


 INNE:

*SUKCES NASZEGO UCZNIA W OGÓLNOPOLSKIEJ FRANCISZKAŃSKIEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE

Uczeń Naszej szkoły Piotr Gołaszewski z klasy VIa zdobył II miejsce w Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie w Siedlcach. Opiekun: p. Konrad Bystrek.

 *SUKCES SZKOLNEJ DRUŻYNY SZACHOWEJ

Z radością informujemy, że szkolna drużyna szachowa w składzie:

Konstanty Kościński kl.IId

Filip Jakimiuk kl.IId

Sebastian Korycki kl.IId

zdobyła V miejsce w Białymstoku w Otwartych Mistrzostwach Klas II w Szachach.

Gratulujemy sukcesu - uczniom, rodzicom i trenerowi.

*SUKCES NASZEJ UCZENNICY W KONKURSIE OŚMIU WSPANIAŁYCH

Z dumą informujemy, iż nasza uczennica z klasy 6a Zuzanna Sarosiek została finalistką XXII białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" w kategorii wiekowej 10 - 13 lat. Otrzymała od Pana Prezydenta Miasta Białegostoku dyplom oraz medal uznania za bezinteresowną aktywność w dzialaniu dla dobra innych. Gratulujemy Zuzi sukcesu,a rodzicom oraz pani wychowawczyni tak wspaniałego dziecka i ucznia.

 

 

*SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W ARCHIDIECEZJALNYM KONKURSIE "DROGA KRZYŻOWA - STACJA TWOJEGO ŻYCIA"

 Z dumą informujemy o sukcesach naszych uczniów w II edycji Archidiecezjalnego (woj.) Konkursu "Droga Krzyżowa - stacja Twojego życia".

- I miejsce (kategoria przestrzenna) - Maciej Romanowski kl. IVb, opiekun: p.K.Bystrek
- I miejsce (kategoria I-III) - Zofia Wołczyńska kl.IIIc, opiekun: p.K.Bystrek
- I miejsce (kategoria IV-VI) - Piotr Gołaszewski kl.VIa, opiekun: p.K.Bystrek
-III miejsce (kategoria przestrzenna) - Jakub Miluski kl. IIIc, opiekun: p.K.Bystrek

Gratulujemy rodzicom, opiekunom i uczniom!

 

 

*SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM LEROY MERLIN

Nasza Szkoła zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Leroy Merlin. Pracę na konkurs "Zbuduj budę dla psa z Leroy Merlin" wykonali uczniowie klasy IVa razem z wychowawcą, p. Katarzyną Sawczyńską. 


* MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "FAIR PLAY"

Wyróżnienie: Ewa Minta kl. Va

 


*SZKOLNY KONKURS „JESTEM FANEM JAGI Z KLASĄ”

 

I miejsce – Filip Butkiewicz, kl. VIa

 

II miejsce - Piotr Gołaszewski, kl. VIa

 

III miejsce – Zuzanna Kołban, kl. VIb



NASZE SUKCESY ROK SZKOLNY 2015 - 2016

 POLONISTYCZNE:

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:

 

 JĘZYK ANGIELSKI:

1.Natalia Sańko kl.VIa – opiekun: Anna Załęska

2. Dominika Kotyńska kl.VIb – opiekun Katarzyna Sawczyńska

 

MATEMATYKA:

1. Krystyna Kiersnowska kl.VIa – opiekun Tomasz Walesiuk

 

JĘZYK POLSKI:
1. Izabela Koc kl.VIb – opiekun Iwona Leszczyńska

 

PLASTYCZNE:

* Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Mikłosierdzia"

Kategoria II (etap I-III) przyznano nagrody:

  • I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Mikłosierdzia"Dominika Kościńska, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku, opiekun: Joanna Poskropko i Dorota Sebastian,

Kategoria III (etap IV-VI) przyznano nagrody:

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Mikłosierdzia"Piotr Gołaszewski, Szkoła Podstawowa  nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku, opiekun: Monika Krygier,

Kategoria VII (RODZINA) przyznano nagrodę:

  • Maja Mancewicz kl.Ic, Miłosz Mancewicz kl.IIb, Dorota i Krzysztof Mancewicz - I miejsce

 * Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoby Bożonarodzeniowe"

* nagrody: Julia Koterman kl.IIb, Patrycja Rynkiewiczkl.IIb, Szymon Koc kl.IIb, opiekun p.K.Kuczyńska

* wyróżnienia:Grzegorz Świstak kl.IIb, Stanisław Świstak kl.IIb, Nikola Halicka kl.IIb, opiekun p.K.Kuczyńska

* nagroda: Kacper Łupiński kl.Id, opiekun p.Anna Nieścierewska

* wyróżnienie: Nikola Korokula kl.Ia, opiekun p.J.Słowicka

 * Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Różaniec":

* nagroda Julia Okrasińska kl .1d - opiekun p.A.Nieścierewska
* nagroda Joanna Sokół, opiekun: Monika Krygier,

* nagroda Zofia Wołczyńska, opiekun Konrad Bystrek,

 * II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Moja Ojczyzna, mój dom":

* I miejsce Michał Bogusz kl.Ic - opiekun p.D.Mancewicz
*
wyróżnienie Aleksandra Bancerek kl.Id - opiekun  p.Agnieszka Borkowska
* wyróżnienie Sebastian Sic
* wyróżnienie Wiktoria Wądołowska
* wyróżnienie Marta Gołębiewska

* Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Miś przyjacielem każdego dziecka":

* wyróżnienie Blanka Salomonowicz kl.Ic - opiekun p.D.Mancewicz

 

* Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską:

Nagrody:

  1. Adam Citko 6b
  2. Filip Butkiewicz 5a
  3. Michał Czerech5a
  4. Błażej Bobowik  i Tomasz Górski 4b
  5. Mateusz Dec 6a
  6. Kacper Wróblewski4a
  7. Klaudia Żamojda 5a
  8. Amelia Kuźma 4b
  9. Kamila Kondraciuk2c
  10. Hubert Rodziewicz 5b
  11. Zosia Wołczyńska 2c
  12. Aleksander Ozorka 1d
  13. Ewa Minta 4a
  14. Kinga Fiedorczyk5a
  15. Urszula Kosińska 6a
  16. Piotr Kupraszewicz 5a
  17. Krystyna Kiersnowska 6a
  18. Amelia Fiedorczuk 1c
  19. Jan Bubela 5a

Wyróżnienia:

  1. Natalia Sańko 6a
  2. Hubert Filipkowski4b
  3. Julia Gudewicz i Amelia Sinicka 4a
  4. Hubert Sepczyński 4a
  5. Julia Łebkowska 4a
  6. Szymon Szugzda 4a
  7. Małgorzata Dąbrowska 5a
  8. Mateusz Matukiewicz 6b
  9. Daria Kuczyńska i Natalia Szermińska 4b
  10. Piotr Gołaszewski5a
  11. Mateusz Szarkowski 4a
  12. Magdalena Siemienkowicz 6a

 

 * Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna":

* III miejsce Natalia Poźnicka i Oliwia Gogolewska kl.IIIa - opiekun p.Małgorzata Smalkowska

 * Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "żegnaj zimo - witaj wiosno"

* nagroda Weronika Michniewicz, Amelia Smuczyńska - opiekun p.J.Poskrobko

* wyróżnienia Maja Mancewicz, Miłosz Mancewicz - opiekun p.D.Mancewicz




Polonistyczne:

 * I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Twórczość Wandy Chotomskiej" -  Miłosz Mancewicz kl.IIb, opiekun p.K.Kuczyńska

* I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka" Miłosz Mancewicz kl.IIb, opiekun p.A.Bojarczyk, p.B.Dzieszko

* II miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Nowe przygody krasnala Hałabały"-  Miłosz Mancewicz kl.IIb, opiekun p.K.Kuczyńska

* I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Nowe przygody krasnala Hałabały"-  Maja Mancewicz kl.Ic, opiekun p.D.Mancewicz

* wyróżnienie w Konkursie Bibliotecznym "Inna książeczka" - Jan Konstanty Kosiński kl.Id - opiekun p.A.Nieścierewska

* II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie "List do św. Mikołaja" Miłosz Mancewicz kl.IIa

Muzyczne:

* II miejsce  w Wojewódzkim Piosenki "Kocham Cię moja ojczyzno"-  Miłosz Mancewicz kl.IIb, opiekun p.K.Kuczyńska

* I miejsce w kategorii kl.I -III V Podlaskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" Amelia Smuczyńska kl.2c - opiekun p.Sylwia Jabłońska

* wyróżnienie w kategorii kl.IV -VI V Podlaskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" Beata Citko kl.4a - opiekun p.K.Bystrek

* III miejsce w VII Festiwalu Sztuk Bożonarodzeniowych "Kolędy i pastorałki głosami dziecięcymi wyśpiewane"  - Amelia Smuczyńska kl.2c - opiekun p.Sylwia Jabłońska

  SPORTOWE:

 * Szkolna drużyna sportowa dziewcząt zajęła miejsca 7-8 w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej.

Dziewczyny grały w składzie: Chilman Paulina kl.VIb, Januszkiewicz Katarzyna kl.VIb, Styczyńska Dominika kl.VIb, Krasnowska Krystyna kl.VIa,Serowik Daria kl.VIa, Siemienkowicz Magdalena kl.VIa, Urbaniak Oliwia kl.VIa, Dąbrowska Małgorzata kl. Va, Karwowski Vikoria kl. Va, Sarosiek Zuzanna kl. Va, Żamojda Klaudia kl. Va , Stachurska Katarzyna Vb.

* Szkolna drużyna sportowa chłopców zajęła miejsca 9-12 w Igrzyskach Miasta BIałegostoku w Piłce Nożnej.

Chłopcy grali w składzie:Kowalski Jakub kl.VIb,Wasilewski Maksymilian kl.VIb, Wołyń Krystian kl.VIb, Żuk Kacpe kl.VIb,Harutyunyan Konrad kl.Va,Matejczyk Kacper kl.Va, Miłosiewicz Dawid kl.Va, Paczóski Kamil kl.Va, Żemierowski Kacper kl.Vb, Kondraciuk Filip kl.Vb,Kostin Gracjan kl.Vb.

 * Szkolna drużyna sportowa dziewcząt  wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego w XVI edycji turnieju ''Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Skład drużyny:Dąbrowska Małgorzata kl.5a, Grudzińska Amelia kl.5a, Karwowski Viktoria kl.5a ,Romanowska Amelia kl.5a,Sarosiek Zuzanna kl.5a ,Stulgis Wiktoria kl.5a,Żamojda Klaudia kl.5a,Stachurska Katarzyna kl.5b,Kiersnowska Emilia kl.4a ,Knyszewska Zuzanna kl.4a.

* Sztafeta dziewcząt zajęła 9 miejsce a chłopców 11  w Igrzyskach Miasta Biełegostoku w Pływaniu

Naszą Szkołę reprezentowało łącznie 15 osób:

Amelia Cwalińska, Amelia Romanoswka, Viktoria Karwoski, Martyna Ninkiewicz, Beata Citko, Emilia Kiersnowska, Adam Citko, Kacper Matejczyk, Bubela Jan, Sergiejuk Jakub, Matukiewicz Mateusz i Piotrek, Konrad Harutyunyan , Mateusz Konończuk i Paweł Urban.

* V miejsce szkolnej drużyny sportowej dziewcząt w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum Nr16 w Białymstoku

 

  INNE:

* 40 miejsce w Białymstoku w turnieju D Szachowego Memoriału imienia Ludwika Zamenhofa - Oliwier Doliński

 * III miejsce Maria Cis kl.VIb w IV  w Międzyszkolnym Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych "PREZENTACJA  MULTIMEDIALNA W JĘZYKU OBCYM"

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE SUKCESY - rok szkolny 2014/2015

 

 LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

JĘZYK ANGIELSKI:

 

1. Natalia  Sańko

 

2. Natalia Przeworska

 

3. Barbara Niemotko

 

4. Patryk Grynczel


LAUREACI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, KTÓRZY PRZESZLI DO ETAPU REJONOWEGO:

JĘZYK ANGIELSKI:

1. Natalia  Sańko

2. Natalia Przeworska

3. Barbara Niemotko

4. Patryk Grynczel


JĘZYK POLSKI:

1. Chomanski Mikołaj
2. Koc Izabela
3. Milewska Karolina
4. Niemotko Barbara
5. Sawicka Zuzanna
6. Sawoniuk Michał
Nauczyciele przygotowujący: Iwona Leszczyńska i Bogusław Jurgielewicz



HISTORIA:
1. Kotyńska Dominika
2. Sańko Natalia
Nauczyciel przygotowujący: Magdalena Krzymińska

PRZYRODA:
1. Grynczel Patryk
2. Niemotko Barbara
Nauczyciel przygotowujący: Ewa Kossakowska



SPORTOWE:

* II miejsce drużyny chłopców rocznik U11 w TURNIEJU ORLIKA W PIŁCE NOŻNEJ(eliminacje) -  12.09.2014r.

* IV miejsce drużyny chłopców rocznik U12 w TURNIEJU ORLIKA W PIŁCE NOŻNEJ (eliminacje)-  12.09.2014r.

 

* III miejsce drużyny dziewcząt w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Badmintonie( awans do Igrzysk Wojewódzkich)

Skład drużyny:

1. Karolina Milewska kl.VIa

2. Barbara Niemotko kl.VIa

3.  Natalia Przeworska kl.VIb

4. Karolina Kuczyńska kl.VIb

* IV miejsce drużyny chłopców w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Badmintonie( awans do Igrzysk Wojewódzkich)

Skład drużyna:

1. Jan Suchocki kl.VIa

2. Krzysztof Kozikowski kl.VIb

3. Mikołaj Chomanski kl.VIb

* I miejsce w eliminacjach TYMBARKA - piłka nożna chłopców

* 8 miejsce Sebastiana Utko kl.IVb w Indywidualnych Igrzyskach Miasta w Biegach Przełajowych

 * 15 miejsce Karoliny Milewskiej kl.VIa w Indywidualnych Igrzyskach Miasta w Biegach Przełajowych

* VIII miejsce drużyny szkolnejw Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Badbintonie Dziewcząt

Skład drużyny:

1. Barbara Niemotko kl.6b

2. Karolina Milewska kl.6a

3. Natalia Przeworska kl.6a

4. Karolina Kuczyńska kl.6a


*  Konkurs Plastyczny "Okładka ulubionej książki":

* nagroda Julia Łupińskakl .1d - opiekun p.A.Nieścierewska

 

 

 

JĘZYKOWE:

I miejsce w VI Wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

 Skład drużyny:

1. Patryk Grynczel kl.6b

2.  Barbara Niemotko kl.6b

3. Natalia Sańko kl.5a


III  miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju Świątecznym

 1. Natalia Sańko kl.5a

 2.  Barbara Niemotko kl.6b

3. Patryk Grynczel kl.6b










NASZE SUKCESY - rok szkolny 2013/2014 

 

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z MATEMATYKI:

1.Grzegorz Kiersnowski 6a

2. Paweł Dąbrowski 6a

3. Patryk Rakus 6b

4. Julia Iwańczuk 6b

5. Dominika Wikieł 6b

 LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

 1. Julia Czudzinowicz 6a

 2. Julia Jwańczuk 6b

 3. Patryk Rakus 6b

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z PRZYRODY.

 1. Grzegorz Kiersnowski 6a


LAUREACI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, KTÓRZY PRZESZLI DO ETAPU REJONOWEGO:

MATEMATYKA:

1. Julia Iwańczuk kl.6b

2. Paweł Dąbrowski kl.6a

3. Grzegorz Kiersnowski kl. 6a

4. Patryk Rakus kl. 6b

5. Dominika Wikieł kl.6b

PRZYRODA:

1. Dominika Wikieł - kl.6b

 2. Grzegorz Kiersnowski - kl.6a


HISTORIA:

1. Julia Czudzinowicz kl.6a,

2. Jakub Kisielewski kl.6a

3. Damian Klepacki kl.5a

4. Dominika Wikieł kl.6b

5. Piotr Namiot kl.6a

6. Gabriela Dąbrowska VI a

 

JĘZYK ANGIELSKI:

1. Patryk Rakus VI b
2. Julia Iwańczuk VI b
3. Dominika Wikieł VI b
4. Julia Czudzinowicz VI a

5. Gabriela Dąbrowska VI a

JĘZYK POLSKI:

4. Dominika Wikieł kl.6b

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2014:

laureat - Grzegorz Kiersnowski kl.6a

 

wynik bardzo dobry:

 

- Aleksandra Baranowska kl.2b

 

- Julia Iwańczuk kl.6b

 

wyróżnienia:

 

- Paweł Dąbrowski kl.6a

 

- Patryk Rakuskl.6b

 

- Dominika Wikieł kl. 6b

 

- Mikołaj chomoński kl. 5a

 

- Natalia Przeworska kl. 5a

 

- Michał Sawoniuk kl. 5a

 

- Dominika Kotyńska kl. 4b

 

- Krystyna Kiersnowska kl. 4a

 

- Izabela Biała kl. 4b

 

- Spaliński Michał kl. 2a

 

- Magdalena Skóra kl. 3a

 

- Marta Bogojło kl.3b

 

- Michał Cywoniuk kl. 3b

 

 


PLASTYCZNE:

* nagroda w międzyszkolnym konkursie plastycznym "To wiem od Tuwima"-  Łebkowska kl.IIa, Milena Ciepłucha kl.Ib

* wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "To wiem od Tuwima" Kornelia Rogowska kl.Ib

* wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Złota jesień" - Piotr Gołaszewski kl.IIIa




SPORTOWE:

*I MIEJSCE W TURNIEJU SELEKCYJNYM   W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT DO REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. Natalia Gajdowska VIb
  2. Julia Gajdowska VIb
  3. Dominika Wikieł VIb
  4. Ola Mystkowska VIb
  5. Paulina Fiedorczuk VIb
  6. Edyta Bierko VIb
  7. Magda Karolczak VIb

  PRZEJŚCIE SZKOLNEJ DRUŻYNY DZIEWCZĄT DO PÓŁFINAŁÓW UNIHOKEJA

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. Natalia Gajdowska VIb
  2. Julia Gajdowska VIb
  3. Magdalena Kozikowska VIA
  4. Ola Mystkowska VIb
  5. Paulina Fiedorczuk VIb
  6. Edyta Bierko VIb
  7. Patrycja Kowalewska VIb                                                                                      II MIEJSCE W TURNIEJU MIEJSKIM PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

    SKŁAD DRUŻYNY:

    1. Julia Gajdowska VIb
    2. Natalia Gajdowska VIb
    3. Paulina Fiedorczuk VIb
    4. Magdalena KarolczakVIb
    5. Dominika Wikieł VIb
    6. Edyta Bierko VIb


 

 

INNE:

 

* Do etapu międzyszkolnego Miejskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej zakwalifikowali się uczniowie:

 1. Wojciech Dąbrowski kl.VIb

 2. Michał Kruszewski kl.IVa

 3. Dominika Kotyńska kl.IVb

* II miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju Świątecznym zdobyła drużyna w składzie:

1. Julia Czudzinowicz - kl.6a,

2. Dominika Wikieł - kl.6b,

3. Julia Iwańczuk - kl.6b,

4. Patryk Rakus - 6b

* II miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych:

 dla drużyny uczniów klas szóstych w składzie:

 1. Julia Czudzinowicz kl.6a

 2. Gabriela Dąbrowska kl.6a

 3. Patryk Rakus kl.6b

* wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Matematyczno - Plastycznym "Barwy Matematyki" - Krzysztof Słoma kl.Vb

* zakwalifikowanie się uczniów do fnału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PANGEA":

1. Paweł Dąbrowski 6a

2. Grzegorz Kiersnowski 6a

3. Krystyna Kiersnowska 4a

4. Michał Filipkowski 5b

* I miejsce w Konkursie Karaoke Piosenki Angielskiej "Just Sing a Song" - Malgorzta Remiszewska

* II  miejsce w Konkursie Karaoke Piosenki Angielskiej "Just Sing a Song" - Kamila Łosiewicz

* III w Konkursie Karaoke Piosenki Angielskiej "Just Sing a Songmiejsce Dominika Kotyńska

*III miejsce drużyny SP nr 7 w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Finale Powiatowym Miasta Białegostoku:

1. Krzysztof Słoma kl.Vb

2. Bruno Sochoń kl.Vb

3. Aleksandra Bzdyra kl.Vb

4. Aleksandra Iwaniuk kl.Vb

5. Natalia Górska kl.Vb

6. Marcin Malinowski kl.Va

 

 



 

 

NASZE SUKCESY  - rok szkolny 2012/2013

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 

Z wielką dumą i radością informujemy, iż nasi uczniowie zdobyli tytuł Laureata:

  • Kinga Turkowska z kl VIa, Magdalena Puchnowska z kl VIa, Patryk Rakus z Vb  w Wojewódzkim Konkursie z języka angielskiego.
  • Grzegorz Kiersnowski z kl. Va w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Alicja Owdziej z kl. VIb w Wojewódzkim Konkursie z Historii.

Tytuł FINALISTY uzyskali:

  • Dawid Citko z kl. VIb w Wojewódzkim Konkursie z języka angielskiego
  • Dawid Żamojda z kl. VI b Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.

 

LAUREACI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, KTÓRZY PRZESZLI DO ETAPU REJONOWEGO:

JĘZYK POLSKI:

KINGA TURKOWASKA KL .VIA

JĘZYK ANGIELSKI:

KINGA TURKOWASKA KL. VIA

MAGDALENA PUCZHNOWSKA KL.VIA

ELWIRA SZYMBORSKA KL.VIA

DAWID CITKO KL.VIB

PATRYK RAKUS KL.VB

DAWID ŻAMOJDA KL.VIB

HISTORIA:

ALICJA OWDZIEJ KL.VIB

JAKUB KULESZA KL.VIA

JULIA MILEWSKA KL.VIB

MATEMATYKA:

DAWID ŻAMOJDA KL.VIB

GRZEGORZ KIERSNOWSKI KL.VA

 

 

SPORTOWE:

* I miejsce w SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT w składzie:Natalia Gajdowska kl.Vb, Dominika Wikieł kl.Vb, Aleksandra Mystkowska kl.Va, Julia Gajdowska kl.Vb, Magdalena Karolczak kl.Vb, Edyta Bierko kl.Vb w PÓŁFINAŁACH IGRZYSK MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

 

* III miejsce w SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT w składzie:Natalia Gajdowska kl.Vb, Dominika Wikieł kl.Vb, Aleksandra Mystkowska kl.Va, Julia Gajdowska kl.Vb, Magdalena Karolczak kl.Vb, Edyta Bierko kl.Vb w FINAŁACH IGRZYSK MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

* III miejsce w SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW w składzie: Paweł Kupraszewicz kl.VIb, Sebastian Pyłko kl. 6b, Karol Kłusewicz kl.6b, Kuba Więckowski kl.6a, Kamil Mystkowski kl.6a, Mateusz Klim - kl.Vb, Paweł Dąbrowski kl.5a, Piotr Namiot kl.5a w FINAŁACH IGRZYSK MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

 GRATULACJE!!!

* III MIEJSCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W XVII OGÓLNOKRAJOWYM TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ MŁODZIEŻY PRAWOSŁAWNEJ  - 10.11.2012R.

drużyna dziewczat:

Marta Kadłubowska - kl.6b

Paulina Huk - kl.6b

Martyna Gutowska - kl.6a

Katarzyna Iwaniuk - kl.6a

Ewelina Minkiewicz - kl.5a

drużyna chłopców:

Dawid Żamojda - kl.6b

Wiktor Giczan - kl.5b

Mikołaj Chomański - kl.4a

Jakub Pietrowski - kl.4a

Michał Waleszko - kl.4b

GRATULACJE!!!

* III miejsce w SZKOLNEJ DRUŻYNY BADMINTONA CHŁOPCÓW w składzie: Karol Kłusewicz kl.6b, Kuba Więckowski kl.6a, Kamil Mystkowski kl.6a, Patryk Janucik KL.6b w  IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W BADMINTONIE CHŁOPCÓW.

* IV miejsce w SZKOLNEJ DRUŻYNY BADMINTONA DZIEWCZĄT w składzie:Paulina Huk kl.6b, Martyna Gutowska kl.6b, Marta Kadłubowska kl.6b, Dominika Wikieł 5b w
IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W BADMINTONIE DZIEWCZĄT.

* V miejsce w IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W UNIHOKEJU - DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  Ola Wiśniewska kl.VIb, Paulina Huk kl.VIb, Martyna Gutowska kl.VIb, Julia Gajdowska kl.Vb, Magdalena Korolczuk kl.Vb, Sylwia Jurguć kl.VIb

* V miejsce w IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W UNIHOKEJU - drużyna chłopców: Kamil Mysytkowski kl.VIa, Paweł Kupraszewicz kl.VIb, Damian Nartowicz VIa, Sebastian Pyłko VIa,  Wiktor Giczan Vb, Bartosz Sak Vb,

* IX miejsce w IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU  W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW,  skład drużyny: Kamil Mystkowski kl.VIb, Kuba Więckowski kl.VIa, Karol Kłusewicz kl.VIb, Bartosz Sak Vb, Damian Nartowicz kl.VIa, Sebastian Pyłko kl.VIb

* X II miejsce  IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU  W PIŁCE KOSZYKOWEJ skład drużyny:Kamil Mystkowski kl.VIb, Kuba Więckowski kl.VIa, Karol Kłusewicz kl.VIb, Bartosz Sak Vb, Damian Nartowicz kl.VIa, Sebastian Pyłko kl.VIb, Dawid Citko kl.VIb

* VI miejsce w IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE KOSZYKOWEJ - DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  Ola Wiśniewska kl.VIb, Paulina Huk kl.VIb, Martyna Gutowska kl.VIb, Julia Gajdowska kl.Vb, Magdalena Korolczuk kl.Vb, Sylwia Jurguć kl.VIb

* II miejsce W MIĘDZYSZKOLNY M TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO PH."NIE PIJESZ, WYGRASZ!" - Kuba Więckowski kl.VIa

 * X VII miejsce IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU  W TENISIE STOŁOWYM skład drużyny: Kuba Więckowski kl.VIa, Bartosz Sak Vb, Kamil Mystkowski kl.VIa, Patryk Janucik kl.VIb

* XI miejsce W IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W SZACHACH - drużyna chłopców: Jakub Kisielewski kl.Va, Kuba Borsukiewicz kl.Va, Michał Szaralo kl.Vb

 * III miejsce drużyn klas I - III w Finałach Międzyszkolnych Gier i Zabaw Sportowych"Olimpijka"

* III miejsce Aleksander Jurgiel kl.IIIa w konkurencji stylem dowolnym chłopców w zawodach pływackich

* II miejsce Krystyna Kiersnowska kl.IIIa  w konkurencji stylem klasycznym dziewcząt w zawodach pływackich

* II miejsce w PÓŁFINAŁACH PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT:

skład drużyny:

Natalia Gajdowska kl.Vb

Edyta Bierko kl.Vb

Paulina Fiedorczuk kl. Vb

Julia Gajdowska kl.Vb

Magdalena Kozikowska kl.Va

Patrycja Kowalewska kl.Va

Gabriela Misarko kl.Va

 * III miejsce w FINAŁACH PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 PLASTYCZNE:

 

* I miejsce w kategorii kl."0" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Klaudia Świertocha kl.0

I miejsce w kategorii kl."0" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Oliwia Gogolewska kl.0

 I miejsce w kategorii kl."I - III" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Piotr Gołaszewski kl.IIa 

 III miejsce w kategorii kl."I - III" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Szymon Baran kl.Ia

 wyrożnienie w kategorii kl."I - III" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Viktoria Karwowski kl.IIa

 wyrożnienie w kategorii kl."IV - VI" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Gabriela Misarko kl.Va

 wyrożnienie w kategorii kl."IV - VI" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja wiara -  moja rodzina - mój Bóg" - Gabriela Dąbrowska kl.Va 

* wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jestem odblaskowy" - Piotra Gołaszewski kl.IIa

*  wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bombka origami" Viktoria Karwowski kl.IIa, Gabriela Oleksza kl.IIa, Filip Butkiewicz kl.IIa

* wyróżnienie w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat i potrafię":Daria Kuczyńska kl.Ib

* wyróżnienie w konkursie plastycznym w kategorii palm dużych w Wojewódzkim Konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" - Piotr Gołaszewski kl.IIa

* wyróżnienie w konkursie plastycznym w kategorii palm dużych w Wojewódzkim Konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" - Wojciech Niemotko

* nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Mój przydomowy ogródek" - Julia Iwańczuk kl.5b

 

 

 

 

 

 

POLONISTYCZNE:

* I miejsce w MIEDZYSZKOLNYM TURNIEJU WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI JANA BRZECHWY:Dominika Kotyńska kl.IIIb, Maria Cis kl.IIIb,

 * wyróżnienie w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat i potrafię": Aleksander Jurgiel kl.IIIb

* II miejsce Weronika Szałaj  kl.Vb w kategorii klas V w konkursie poetyckim "Miłość - wszędzie jej pełno"

* wyróżnienie Dominika Wikieł kl.Vb w kategorii klas V w konkursie poetyckim "Miłość - wszędzie jej pełno"

* III miejsce Alicja Owdziej kl.VIb w kategorii klas VI w konkursie poetyckim "Miłość - wszędzie jej pełno"

* nagroda Marta Bogojło kl.IIb w Międzyszkolnym Konkursie Literackim dla kl.I - III "Parada postaci literackich"

* wyróżnienie Daria Serowik kl.IIIa w Międzyszkolnym Konkursie Literackim dla kl.I - III "Parada postaci literackich"

* V miejsce Kamila Cieślukowska  w Miejskim Konkursie Ortograficznym

* III miejsce Jakub Kulesza kl.VIa w Międzyszkolnym Konkursie Krasomuwczym "Legendy naszego Regionu

* nagroda Julia Iwańczuk  w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego "Miasto i Region w Unii Europejskiej"

 

 

INNE

* I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" - Michał Zieliński kl.IIIa

* wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" - Beata Citko kl.Ia

* II miejsce w Festiwalu Kolęd i Pastorałek z Radiem Jard - Beata Citko kl.Ia

* srebrne pasmo w IX Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku -Beata Citko kl.Ia

* II miejsce w "II Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka" - Beata Citko kl.Ia

 

* III miejsce Jakub Miluski  kl."0"w V Forum Młodych Ekologów" Eko - pocztówka"

 

* wyróżnienie Oliwia Kozikowska w V Forum Młodych Ekologów" Eko - pocztówka"

* tytuł "Wspaniałej"  Julia Jwańczuk "z  kl.Vb w XVIII białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" w kategorii "Ósemeczki".

Falochron