POWER SE "SZKOŁA NA 7! - MOBILNA KADRA, NOWOCZESNA SZKOŁA."

POWER SE „SZKOŁA NA 7 ! – MOBILNA KADRA, NOWOCZESNA SZKOŁA.”

W ramach POWER SE – Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

Akcja -  1. Mobilność kadry edukacji szkolnej, wspieranego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Szkole Podstawowej Nr7 im.Hugona Kołłątaja w Białymstoku w latach 2018-2020 realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich pod nazwą

„ SZKOŁA NA 7 ! – MOBILNA KADRA, NOWOCZESNA SZKOŁA.”

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych kadry pedagogicznej, poprzez udział w zagranicznych  szkoleniach  metodycznych, specjalistycznych i językowych. Projekt zakłada realizację 20 wyjazdów szkoleniowych. W szkoleniach z zakresu używania  innowacyjnych metod nauczania z wykorzystaniem  nowoczesnych technologii informatycznych, doskonalenia umiejętności językowych weźmie udział 8 pracowników. Projekt obejmuje również  akcje  typu job-shadowing, których  celem  jest poznanie systemów kształcenia w krajach Unii Europejskiej w szkołach partnerskich w Hiszpanii i Czechach, ulepszenie procesu nauczania i uczenia się na podstawie obserwacji pracy szkół partnerskich oraz  dzielenia się zdobytą wiedzą i  umiejętnościami.

Kwota dofinansowania: 137 339,26 zł