e-Twinning w SP Nr 7

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas starszych wraz z  opiekunami koła eTwinning p.Anną Mikulską – Półtorak oraz p.Katarzyną Wądołowską – Koneczny podjęli działania, mające na celu promować nasze miasto oraz naszą szkołę. Powstały prezentacje multimedialne, wykonane przez uczniów klasy VB oraz filmy o Białymstoku, których autorami są uczniowie klas VIIA i VIIB. Prezentacje jak i filmy są ukłonem w stronę naszych partnerów z Hiszpanii i Czech, z którymi będziemy współpracować również w następnym roku. Prace naszych uczniów zostały opisane w języku angielskim, powstał też ciekawy film  o Białymstoku, w którym nasz uczeń wciela się w rolę przewodnika po mieście. Autorem tego  projektu jest uczeń klasy VIIA – Piotr Gołaszewski. Ten i inne filmy oraz prezentacje naszych uczniów przedstawiamy poniżej. Zachęcamy do obejrzenia.

Film "My City"

Film "Ratusz"

Film "Białystok nocą"

Film "Białystok nocą 2"