| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja
JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI I ROBIMY WSZYSTKO, ABY WIRUS SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIAŁ !

e-Twinning w SP Nr 7

•    W roku 2020 bierzemy udział w projekcie świątecznym eTwinning  "Christmas Around Europe". Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Projekt świąteczny 2020

Logo Projekt Świąteczny 2020

•    W roku szkolnym 2018/2019 podczas zajęć eTwinning w klasie 6b zajmowaliśmy się tworzeniem plakatów i ulotek w aplikacji Canva. Stworzyliśmy też książkę kucharską w wersji papierowej po angielsku, która zawierała pyszne dania naszej kuchni regionalnej.

Plakat Szkoła Podstawowa nr 7

Classroom plakat

w trakcie pracy 1

w trakcie pracy 2

w trakcie pracy 3

•    W roku szkolnym 2017/2018 oraz 2018/2019 uczniowie klas starszych wraz z  opiekunami koła eTwinning p.Anną Mikulską–Półtorak, p.Katarzyną Wądołowską–Koneczny oraz p.Anną Wasiluk podjęli działania, mające na celu promować nasze miasto oraz naszą szkołę. Powstały prezentacje multimedialne, wykonane przez uczniów klasy VB oraz filmy o Białymstoku, których autorami są uczniowie klas VIIA i VIIB. Prezentacje jak i filmy są ukłonem w stronę naszych partnerów z Hiszpanii i Czech, z którymi będziemy współpracować również w następnym roku. Prace naszych uczniów zostały opisane w języku angielskim, powstał też ciekawy film  o Białymstoku, w którym nasz uczeń wciela się w rolę przewodnika po mieście. Autorem tego  projektu jest uczeń klasy VIIA – Piotr Gołaszewski. Ten i inne filmy oraz prezentacje naszych uczniów przedstawiamy poniżej. Zachęcamy do obejrzenia.

Film "My City"

Film "Ratusz"

Film "Białystok nocą"

Film "Białystok nocą 2"