JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI I ROBIMY WSZYSTKO, ABY WIRUS SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIAŁ !

Galeria

AKCJA FOTOGRAFICZNA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Ilość zdjęć: 15

Zdjęcia wykonane w ramach Akcji Fotograficznej "Zrób sobie zdjęcie z ulubioną książką w bibliotece". Koniecznie odwiedź nas w dniach 2-4 listopada i oddaj swój głos na najlepsze Twoim zdaniem zdjęcie. Zapraszamy. Karolina Rutkowska i Beata Dzieszko

pokaż więcej »

ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE "MAJSTERKOWO" W CASTORAMIE

Ilość zdjęć: 33

W dniu 19 października 2016r. klasa IIb uczestniczyła w zajęciach plastyczno-technicznych w Castoramie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

pokaż więcej »

ŚLUBOWANIE KLASY IA

Ilość zdjęć: 37

Dnia 21 października 2016r. uczniowie klasy 1a zostali uroczyście przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 7 im.Hugona Kołłątaja.

pokaż więcej »

SUKCES SZKOLNYCH DRUŻYN SPORTOWYCH W IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE NOŻNEJ

Ilość zdjęć: 4

Dziewczęta z Naszej szkoły przeszły do półfinałów w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej. W pierwszej rundzie zremisowały z SP 44 - 0:0, w drugim meczu także zremisowały z SP 3 - 0:0 a trzeci mecz wygrały z SP 1 - 4:3. Trzymamy kciuki za mecze półfinałowe! Dziewczyny grały w składzie: Dąbrowska Małgorzata kl.VIa, Karwowski Victoria kl.VIa, Żamojda Klaudia kl.VIa, Wiktoria Stulgis kl.VIa, Marta Kwiatkowska kl.VIb, Weronika Antonowicz kl.VIb, Gabriela Oleksza kl.VIa, Martyna Birycka kl.VIa, Hanna Grochowska kl.VIa, Natalia Łuba kl.Vb. Chłopcy z SP 7 przeszli do II rundy rozgrywek w Igrzyskach Miasta BIałegostoku w Piłce Nożnej. W pierwszej rundzie chłopcy z Naszej szkoły pokonali SP 26 - 1:0, drugi mecz też wygrany z PSP 6 - 3:2. Życzymy Powodzenia na kolejnych meczach!!! Chłopcy grali w składzie: Jakub Pyłko kl.Va, Michał Spaliński kl.Va, Adrian Pochodowicz kl.Va, Filip Butkiewicz kl.VIa, Piotr Gołaszewski kla.Va, Miłosiewicz Dawid kl.VIa, Paczóski Kamil kl.VIa, Kondraciuk Filip kl.VIb, Kostin Gracjan kl.VIb. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom należą się gratulacje, brawa za walkę do samego końca i postawę fair play. Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p.Jerzy Wilkiewicz

pokaż więcej »

UDZIAŁ W IGRZYSKACH MIASTA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ilość zdjęć: 5

W dniu 29 września 2016 roku na Pietraszach nasze szkolne drużyny chłopców i dziewcząt brały udział w Igrzyskach Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych. Skład drużyn: Ola Baranowska, Natalia Poźniak, Beata Citko, Gabriela Czyżewska, Małgorzata Dąbrowska, Weronika Kacynel, Maria Klejna, Victoria Karwowski, Amelia Kuźma, Wiktoria Stulgis, Wiktoria Żakiewicz, Julia Żemierowska Bartek Danilczuk, Kamil Kochanowski, Filip Kondraciuk, Kacper Kotowicz, Oliwier Kotowicz, Piotr Matukiewicz, Kamil Paczóski, Jakub Pyłko, Michał Spaliński, Szczepan Szarkowski. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce. Trzymamy kciuki!

pokaż więcej »

MIEJSKA KONFERACJA „ZROZUMIEĆ I POMÓC cz. VI. INDYWIDUALIZACJA W PRAKTYCE – OD DIAGNOZY DO POMOCY - WESPRZEĆ DZIECKO, RODZINĘ I SZKOŁĘ”

Ilość zdjęć: 57

Dnia 5 października 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 7 odbyła się konferencja „Od diagnozy do terapii - wesprzeć dziecko, rodzinę, szkołę" - Forum wymiany ofert wspierających dziecko, rodzinę i szkołę. Celem konferencji było przybliżenie problemów psychicznych dzieci i młodzieży, wsparcie rodziców i szkoły we wczesnym rozpoznawania zaburzeń oraz przedstawienie informacji na temat form pomocy świadczonych dzieciom i ich rodzicom przez instytucje i organizacje pozarządowe miasta Białegostoku. Aktualna i rzetelna informacja może ułatwić szkole projektowanie pomocy psychologiczno pedagogicznej i nawiązanie współpracy z rodzicami oraz właściwymi podmiotami.

pokaż więcej »

XVI MARSZ ŻYWEJ PAMIĘCI POLSKIEGO SYBIRU

Ilość zdjęć: 77

Dnia 9 września 2016r. (piątek) uczniowie klas IV-VI brali udział w Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru.

pokaż więcej »

Falochron