19 czerwca 2017 08:24 | Aktualności

WYCIECZKA KL. IIIa I KL. IIIc DO TRÓJMIASTA 12-14.06.2017

Klasy 3a i 3c udały się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta pod opieką wychowawczyń - Marty Piskowskiej i Sylwii Jabłońskiej oraz nauczycieli - Bożeny Major i Romana Sacharczuka. Naszą przygodę rozpoczęliśmy o godzinie 5.30, ale mimo tak wczesnej pory wszyscy byli pełni energii i po przybyciu do Gdańska aktywnie uczestniczyliśmy w zwiedzaniu tego pięknego miasta i poznawaniu jego zabytków. Kolejny dzień spędziliśmy w Gdyni, gdzie mieliśmy okazję wejść na ORP Błyskawica i wysłuchać ciekawych informacji o tym wspaniałym okręcie. Następnie udaliśmy się do Sopotu, a tam spacerowaliśmy po molo, bawiliśmy się na plaży, kąpaliśmy się w morzu. Po powrocie do Stegny - gdzie nocowaliśmy, mieliśmy zorganizowanego grilla, a po pysznym posiłku zaczęły się intensywne przygotowania do dyskoteki, która była świetnym uwieńczeniem tego wspaniałego dnia.  W drodze powrotnej zajechaliśmy do Malborka, gdzie z ogromnym zainteresowaniem zwiedzaliśmy piękny i potężny zamek krzyżacki. Wycieczkę należy zaliczyć do baaardzo udanych a świadczy o tym odpowiedź dzieci na pytanie - czy wracamy już do domu? NIEEEE :)

WYCIECZKA KL. IIIa I KL. IIIc DO TRÓJMIASTA 12-14.06.2017