22 czerwca 2017 09:16 | Aktualności

APEL "BEZPIECZNE WAKACJE"

W dniu 21 czerwca na ostatnim apelu klas I-III i klas IV-VI podsumowaliśmy kończący się rok szkolny 2016/2017. Klasy starsze w różnorodnej formie (prezentacje, wiersze, piosenki) pokazały, co działo się w ich klasach i jak spędzały wolny czas na wycieczkach. Klasy I-III wakacyjnymi piosenkami pożegnały szkołę.

Podczas apelu klas IV-VI Pani Dyrektor wręczyła puchar za współzawodnictwo. W tym roku szkolnym zdobyła go klasa Vb ze swoim wychowawcą p. B. Jugielewiczem.

Wszyscy uczniowie kl. I-VI obejrzeli prezentację multimedialną "Jak bezpiecznie spędzić wakacje?" wykonaną przez kl. IVa wraz z wychowawcą p. K. Sawczyńską oraz p. pedagog M. Smalkowską. Mamy nadzieję, że zawarte w niej dobre rady i przestrogi przed nieodpowiednim zachowaniem w czasie wakacji, pozastaną w pamięci naszych uczniów.

BEZPIECZNE WAKACJE