24 czerwca 2017 11:07 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W piątek, 23 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice oraz nauczyciele.  Uczniowie klasy IIIa, IIIb i IIIc zaprezentowali piękną część artystyczną, a uczniowie  z klas VIa i VIb przedstawili spektakl w humorystyczny sposób przedstawiający relacje uczeń-nauczyciel.

Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych przyjęli gratulacje oraz dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy w mijającym roku szkolnym otrzymali najwyższe średnie.

Dyrektor Szkoły p. Anna Wasiluk życzyła uczniom słonecznych, radosnych i pełnych wrażeń wakacji oraz niemniej radosnego powrotu do szkoły.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017