28 czerwca 2017 18:06 | Aktualności

PÓŁKOLONIE LETNIE 2017

W dniach od 26 do 30 czerwca 2017r. w naszej Szkole organizowane są półkolonie letnie. Uczniowie każdego dnia uczestniczą w różnorodnych zajęciach i wyjazdach. Pierwszego dnia odbyły się m.in. zajęcia ruchowe w kręgielni „Kula Hula”. We wtorek pojechaliśmy na basen "Kameralny".  Kolejnego dnia odbyły się zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu – ścieżka zdrowia oraz zajęcia edukacyjne na ścieżce przyrodniczej w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej. Dzień zakończyliśmy ogniskiem. We czwartek  przewidziany jest wyjazd do Parku Linowego w Fastach, gdzie będziemy pokonywać m.in. linowy tor przeszkód. Ostatniego dnia odbędą się gry i zabawy rekreacyjno – sportowe, tzw. Dzień Sportu oraz zajęcia socjoterapeutyczne z elementami „wychowania do wartości”.  Na zakończenie półkolonii będzie dyskoteka oraz podsumowanie i rozdanie nagród.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

PÓŁKOLONIE LETNIE 2017

REKRUTACJA 2017/2018