28 września 2018 23:37 | Aktualności

PRÓBNA EWAKUACJA

Dnia 28 września 2018r.w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Po usłyszeniu sygnału alarmowego nauczyciele wraz z uczniami przedostali się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, którym jest boisko szkolne. W akcji brali udział: Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz  pracownicy administracji i obsługi. Uczestniczyli w niej także strażacy.
Po przeprowadzonej kontroli budynku informacja o stanie ewakuacji przekazana została Dyrektorowi szkoły P. Annie Wasiluk, która odwołała alarm i uczniowie wrócili na lekcje.

EWAKUACJA PRÓBNA 2018