11 października 2018 18:09 | Aktualności

VII KONFERENCJA ZROZUMIEĆ I POMÓC - INDYWIDUALIZACJA W PRAKTYCE

9 października w naszej szkole odbyła się VII Konferencja Zrozumieć i pomóc - Indywidualizacja w praktyce.
Uczestników konferencji powitała pani dyrektor Anna Wasiluk. Niespodzianką był występ tanecznego zespołu klasy IIa pod kierunkiem pani Marty Piskowskiej i pani Joanny Poskrobko, który zaprezentował "Taniec w biało-czerwonych barwach". Następnie zabrał głos Komendant Policji Miejskiej - mówił na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz o programach profilaktycznych, w jakie angażuje się Policja.
Kolejnym punktem Konferencji była prezentacja Falochronów - programów profilaktycznych skierowanych do młodzieży klasy 7 i 8 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 8a i 8b. Ich występ był bardzo udany. Spośród wszystkich uczniów, którzy prezentowali swoje działania w ramach Falochronów, to przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Juchnowcu Górnym zrobili najlepsze wrażenie na jury. Właśnie oni będą przedstawicielami naszego regionu na ogólnopolskim finale akcji. Wszyscy reprezentanci otrzymali słodkie podarunki z rąk pani dyrektor Anny Wasiluk.
Zebrani uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli również wysłuchać wspaniałego wykładu pana Zdzisława Hofmana pt. "Innowacyjne metody pracy profilaktycznej".
Jako gospodarze dziękujemy wszystkim za obecność, gratulujemy wspaniałych występów i trzymamy kciuki za Szkołę Podstawową w Juchnowcu Górnym!

Do zobaczenia za rok!

KONFERENCJA - ZROZUMIEĆ I POMÓC - INDYWIDUALIZACJA W PRAKTYCE