17 czerwca 2019 18:56 | Aktualności

WIZYTA W SCHRONISKU I PODZIĘKOWANIE ZA CAŁY ROK BEZINTERESOWNEJ PRACY

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły oraz wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzakom. 17 czerwca z wizytą do schroniska pojechała klasa 4c pod opieką pani Doroty Mancewicz i pani Karoliny Frąckiewicz. Przekazaliśmy karmę, koce, ręczniki, miski, smycze oraz pipety na kleszcze dla wszystkich czworonożnych podopiecznych schroniska, zakupione z pieniążków uzbieranych podczas kiermaszów organizowanych w naszej szkole. Wdzięczność w oczach piesków była bezcenna.

Pragniemy dodać, że w czasie zbiórki dla zwierząt znalazło się również sporo karmy dla kotów, która została przekazana dla wolontariuszy fundacji Kotkowo.

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz naszym wspaniałym wolontariuszom za pomoc, wsparcie, zaangażowanie, które nieśli przez cały rok szkolny. Są to piękne efekty bezinteresownej współpracy całego środowiska szkolnego.

Dziękujemy !!!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu