21 czerwca 2019 17:30 | Aktualności

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W dniu 18 czerwca odbył się apel podsumowujący drugie półrocze roku szkolnego 2018/2019. Przedstawiciele klas zaprezentowali krótką relację z najważniejszych wydarzeń i  sukcesów uczniów w bieżącym roku szkolnym.

Dokonano też podsumowania organizowanych konkursów, Matematycznej Ligi Zadaniowej oraz Szkolnego Turnieju Ortograficznego. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu – p. Karolina Frąckiewicz i p. Konrad Bystrek,  podziękowali swoim podopiecznym za całoroczną pracę.

W dalszej części apelu uczennice klasy 6a, pod opieką p. Agnieszki Borkowskiej – pedagoga szkolnego, przedstawiły interesującą prezentację multimedialną dotyczącą zasad bezpiecznego wypoczynku.

Na zakończenie p. Anna Wasiluk – dyrektor szkoły, pogratulowała uczniom licznych sukcesów oraz życzyła wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019