31 sierpnia 2019 12:03 | Aktualności

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice!
Dnia 17.06.2019, zgodnie z regulaminem Rady Rodziców oraz z zastosowaniem stosownych rozporządzeń i ustaw, podjęliśmy decyzję o wyborze propozycji dobrowolnego ubezpieczenia uczniów od NNW, mając do dyspozycji oferty 5 firm ubezpieczeniowych. Braliśmy pod uwagę wiele czynników, które mogą mieć wpływ na dostępność oferty oraz jej atrakcyjność. Decyzją Rady Rodziców, na rok szkolny 2019/2020, wybrano ofertę firmy Inter Risk z opcją ubezpieczenia Ochrona Plus wersja II, ze składką w wysokości 50 zł, obejmującą uprawianie sportu(także wyczynowe).
Przypominam, iż ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży jest dobrowolną umową ubezpieczenia, którą można podpisać indywidualnie lub w wybranej grupie.
Informacje oraz deklaracje w formie papierowej będą przekazane na zebraniach klasowych. Wpłat można dokonać u wychowawcy klasy.
Przewodniczaca Rady Rodiców
Dorota Gołaszewska