06 września 2019 11:57 | Aktualności

WYRÓŻNIENIE NASZEGO UCZNIA PIOTRA GOŁASZEWSKIEGO

Z dumą informujemy, iż dnia 2 września 2019r. uczeń klasy 8a Piotr Gołaszewski z rąk Pana Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego otrzymał MEDAL „DILIGENTIAE – ZA PILNOŚĆ”

Piotr jest bardzo pracowitym, sumiennym i zdolnym uczniem. Świadczą o tym uzyskane przez niego tytuły m.in. Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Finalisty i Laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Zajął również III miejsce drużynowo w kategorii szkół podstawowych w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Finale Powiatowym – Miasta Białystok. Piotr odnosi również wielkie sukcesy zajmując miejsca na podium w licznych konkursach plastycznych m.in.: w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Gdzie miłość i dobroć – tam znajdziesz świętość”, Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Droga Krzyżowa – stacja mego życia”, w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Miłosierdzia”, w XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie, oraz wielu innych. Jest wieloletnim uczestnikiem zajęć języka migowego, a co za tym idzie zdobywcą miejsca I oraz II w Międzyszkolnym Konkursie Języka Migowego „Potrafię migać”. Piotra cechuje również wzorowe zachowanie oraz ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności szkolnej. Chętnie podejmuje się wszelkich działań związanych z życiem klasy i szkoły, bierze udział w licznych imprezach szkolnych, apelach, uroczystościach promujących SP7. Nigdy nie odmawia pomocy. Jest osobą bardzo lubianą zarówno przez grono nauczycieli jak i rówieśników ze szkoły.

Razem z uczniem medalem została uhonorowana Pani Magdalena Krzymińska nauczyciel języka angielskiego i historii.

Pani Magdalena Krzymińska od kilku lat  jest wychowawcą nominowanego ucznia Piotra Gołaszewskiego, skutecznie motywuje go do nauki, nowych wyzwań i kolejnych trudnych przedsięwzięć. Innowacyjnie realizowała indywidualizację w pracy z uczniem zdolnym przygotowując do udziału w licznych konkursach z języka angielskiego i historii. Zdaniem nominowanego i jego  rodziców Pani Magdalena Krzymińska przyczyniła się do rozwoju talentu
i zainteresowań ucznia, spowodowała, że nauka stała się dla niego pasją i przyjemnością.  Swoją postawą, kreatywnością  i umiejętnym towarzyszeniem w procesie uczenia się doprowadziła do uzyskania przez ucznia tytułu „Primus Inter Pares 2019” oraz pokazała jak skutecznie uczyć się i czerpać z nauki radość.

Składamy wyrazy uznania i serdecznie gratulujemy sukcesu.

Zdjęcia: