03 stycznia 2020 16:26 | Aktualności

PODSUMOWANIE AKCJI „ŚWIĘTA 2019”

Dyrekcja, opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz sami wolontariusze składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizowaną przez nas zbiórkę artykułów spożywczych i słodyczy w ramach akcji „Święta 2019”.

Przez cały grudzień trwała zbiórka produktów spożywczych dla tych uczniów naszej szkoły, którzy potrzebują wsparcia. Tuż przed przerwą świąteczną zebraliśmy kartony z darami, aby stworzyć z nich paczki. Wyszło ich aż czternaście, a w każdej znajdowały się najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, np. mąka, ryż, makaron, olej i tak wyczekiwane przez dzieciaki słodycze. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy pomóc.

Aleksandra Jurgilewicz – wolontariusz