11 stycznia 2020 11:26 | Aktualności

AKCJA "SPRAW INNYM RADOŚĆ"

Przed Bożym Narodzeniem samorząd uczniowski zorganizował akcję ”Spraw innym radość”. Chętni uczniowie wykonywali ozdoby świąteczne, które zostały przekazane do Domu Opieki Społecznej Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Białymstoku na ul.Proletariackiej, z którym SP7 współpracuje od kilku lat. Akcja miała na celu wywołanie uśmiechu na twarzy podopiecznych często osamotnionych i chorych.  Nasi uczniowie wykazali się bezinteresownością, kreatywnością i empatią. Dziękujemy za udział w akcji.

Organizatorzy:

Opiekunowie samorządu oraz p.I. Zielińska