| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja
JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI I ROBIMY WSZYSTKO, ABY WIRUS SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIAŁ !

07 października 2020 08:26 | Aktualności

UDZIAŁ KLASY IIb W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM "EMOCJA"

Klasa 2b bierze udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym Emocja- wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci i młodzieży.

W module I „Kreatywność” obchodziliśmy Dzień Kropki. Tego dnia na naszych ubraniach gościły kropki, groszki, kółka. Obejrzeliśmy wspólnie bajkę „The Dot”- od której rozpoczęliśmy rozmowy na temat kreatywności, talentów oraz tego jak bardzo każdy z nas jest wyjątkowy. Każdy stworzył swoją wymarzoną kulę, która dzięki aplikacji Quiver ożyła. Ta zabawa wywołała w nas wiele emocji.  Rozmawialiśmy również o niepełnosprawności, inności. Podczas Międzynarodowego Dnia Głuchych i Języka Migowego dowiedzieliśmy się, co to jest język migowy i jak osoby niesłyszące mogą się komunikować z innymi. Poznaliśmy podstawowe zwroty grzecznościowe w języku migowym, a ich miganie sprawiło nam wiele radości. Odkodowaliśmy i rozszyfrowaliśmy skrót PJM. W naszej klasie wykonaliśmy gazetkę ścienną, która ułatwia nam nazywać swoje emocje.

UDZIAŁ KLASY IIb W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM "EMOCJA"

Akademia Bezpiecznego Puchatka
Akademia Przyszłości