| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja
JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI I ROBIMY WSZYSTKO, ABY WIRUS SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIAŁ !

04 stycznia 2021 14:22 | Aktualności

OFERTA DZIAŁAŃ WSPIERJĄCYCH PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 2 W BIAŁYMSTOKU

Okres pandemii to trudny czas dla dzieci i młodzieży, ale także rodziców
i nauczycieli. Wprowadzane ograniczenia wymuszają na nas określone zachowania i nowe sposoby postępowania. Nauka w trybie zdalnym, utrudniony kontakt z rówieśnikami, restrykcje w zakresie spędzania wolnego czasu, zwłaszcza w okresie ferii zimowych mogą powodować szereg zmian w zachowaniu dzieci i młodzieży, a także prowadzić do problemów emocjonalnych. Niewątpliwie jest to czas kiedy nasilenie trudnych przeżyć jest szczególnie duże.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy Ofertę działań wspierających dzieci i młodzież w okresie ferii zimowych.  Nasi specjaliści proponują różne formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej: zajęcia w małych grupach, indywidualne konsultacje i porady prowadzone zarówno w trybie stacjonarnym,  on-line oraz telefonicznie. Aktualna oferta zajęć grupowych oraz indywidualnych konsultacji, realizowanych w czasie ferii, znajduje się na stronie internetowej Poradni – www.ppp2.eu

Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą rodzicom w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami, zaspokoją potrzeby dzieci i młodzieży oraz przyczynią się do poprawy ich funkcjonowania w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do kontaktu oraz śledzenia aktualnych informacji zamieszczanych
na naszej stronie internetowej.

Barbara  Jocz

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2