| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja
JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI I ROBIMY WSZYSTKO, ABY WIRUS SIĘ NIE ROZPRZESTRZENIAŁ !

13 stycznia 2021 14:28 | Aktualności

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW

Zaproszenie na bezpłatne webinarium pt. "Jak uchronić dziecko przed używkami?"

Drodzy Rodzice,

chcielibyśmy zaprosić Państwa na  webinar (szkolenie online) pod tytułem "Jak uchronić dziecko przed używkami?"

Kiedyś – narkoman, dziś – profilaktyk. Poznajcie niezwykłą historię człowieka, który po 13 latach nałogowego zażywania heroiny, wyszedł na prostą. Krzysztof Ambroziak, opowie, czym są używki i do czego prowadzi igranie z substancjami psychoaktywnymi. Jako profilaktyk dla dzieci i młodzieży, przedstawi również sposoby na uchronienie swojego dziecka przed niebezpiecznymi używkami.

Wyjątkowo na webinar zapraszamy nie tylko rodziców, ale również ich dzieci (rekomendujemy, by młodzi widzowie mieli ukończony 12 rok życia).

W czasie webinarium będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz https://webinar.tutore.eu

Akademia Bezpiecznego Puchatka
Akademia Przyszłości