27 września 2018 15:13 | Rada Rodziców

RADA RODZICÓW ROK SZKOL.2018/2019

RADA RODZICÓW 2018/2019

25 września 2018 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Rady Rodziców. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele Klasowych Rad Rodziców  z klas I-VIII.

SKŁAD RADY RODZICÓW NA ROK SZKOLNY 2018/19:

Prezydium:
-przewodniczący:Dorota Gołaszewska
-wiceprzewodniczący:Anna Franczuk
-sekretarz:Laura Wąsowicz-Rodziewicz

Komisja Rewizyjna:
-przewodniczący:Monika Sawicka
-sekretarz:Emilia Półtorzycka

Rada Rodziców prosi o dokonywanie wpłat, które zostaną przeznaczone na: nagrody dla uczniów SP7 za udział w konkursach i akcjach szkolnych, dofinansowanie organizacji imprez dla dzieci(pasowanie na ucznia, pasowanie na świetliczaka, Mikołajki, Dzień Dziecka), zakup nagród na zakończenie roku(statuetki dla najlepszych uczniów, wolontariuszy, sportowców). Ponadto opłacane będą wyjazdy dzieci na zawody, olimpijkę, realizowane zajęcia ze studentami z zagranicy, dokonywane są też remonty w klasach, zakupywane pomoce dydaktyczne do zajęć lekcyjnych.

Wysokości składki na działalność Rady Rodziców: 50 zł na pierwsze dziecko, 40 zł na drugie, kolejne dzieci w rodzinie- brak składki.

Wpłat można dokonać u wychowawców lub w sekretariacie szkoły.

Każdy z rodziców może mieć wgląd w wydatki Rady Rodziców, po uprzednim porozumieniu z przewodniczącą Rady Rodziców(kontakt w zakładce Informacje dla rodziców).