Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku

Archiwum - Komunikaty

24 czerwca 2013 09:40 | Komunikaty

ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY 0 - III godz. 9.00 KLASY IV - VI godz. 11.00 PRZYDZIAŁ SAL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO GODZ.9.00 L.P KLASA SALA WYCHOWAWCA 1. 0 22 M.PISKOWSKA 2. IA 15 J.SŁOWICKA 3. IB 1 J.KUŹMICKA 4. IIA 10 K.KUCZYŃSKA 5. ...

czytaj więcej »

17 czerwca 2013 10:37 | Komunikaty

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "BEZBŁĘDNA RODZINA"

I miejsce w Konkursie Ortograficznym "Bezbłędna rodzina" zdobyły Julia i Izabela Saniewskie, II miejsce: Małgorzata, Jan i Patryk Rakusowie III miejsce: Barbara i Damian Klepaccy GRATULUJEMY!!! W załączniku treść dyktanda.

czytaj więcej »

29 maja 2013 15:49 | Komunikaty

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KOMPUTEROWEGO ”FOLDER MOJEJ SZKOŁY”

I miejsce - Karolina Trzcińska kl.VIe, SP nr 19 II miejsce – Elwira Szymborska, kl.VIa, SP nr 7 III miejsce – Kuba Kulesza, kl.VIa, SP nr 7 Wyróżnienia: Gabriela Dąbrowska, kl.5a,SP nr 7 Damian Łojewski, kl.VIe, SP nr 19 Karolina Iosardi, kl.VIe,SP nr 19 Emilia Kossakowska,...

czytaj więcej »

28 maja 2013 08:15 | Komunikaty

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KRASOMÓWCZEGO "LEGENDY NASZEGO REGIONU"

I miejsce: Weronika Gaińska kl. Vc,Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków II miejsce: Magdalena Krętowska kl. VIa, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Białymstoku III miejsce: Artsemi Yauseyenka kl.VIb, Szkoła Podstawowa nr4 im. Sybiraków Wyróżnienia: - Agnieszka...

czytaj więcej »

11 maja 2013 13:40 | Komunikaty

WYNIKI VII MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU BADMINTONA "PIERWSZY KROK"

Klasyfikacja drużynowa: I miejsce – drużyna SP nr 7 opiekun: Katarzyna Jaworska II miejsce – drużyna SP 26 opiekun: Eliza Kamińska III miejsce – drużyna SP nr 19 opiekun: Zuzanna Zielińska Klasyfikacja indywidualna: Dziewczęta: I miejsce – Gabriela Zalewska SP nr19 II miejsce...

czytaj więcej »

03 kwietnia 2013 14:38 | Komunikaty

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA WYMARZONA PIERWSZA KLASA"

I miejsce - Kornelia Rogowska PS nr 26, opiekun p. Jolanta Stanisławska II miejsce - Gabriela Andrejczuk SP nr 7, opiekun p. Marta Piskowska III miejsce - Oliwia Kozikowska SP nr 7, opiekun p. Marta Piskowska Wyróżnienia: * Wiktoria Rozłucka PS nr 29, opiekun p. Edyta Białous, p. Aleksandra...

czytaj więcej »

03 kwietnia 2013 14:28 | Komunikaty

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŻEGNAJ ZIMO - WITAJ WIOSNO ..."

I MIEJSCE - Karolina Wiszowata SP nr 4, opiekun p.Barbara Karobowicz II MIEJSCE – Hubert Filipowski SP nr 7, opiekun p.Elżbieta Kuźmicka III MIEJSCE - Magdalena Pochodin WYRÓŻNIENIA: Tomasz Górski kl.Ib SP nr 7, opiekun p. Elzbieta Kuźmicka Zofia Wnorowska kl.2a SP nr 4, opiekun...

czytaj więcej »

Falochron